10 základních věcí, které byste měli mít ve své kabelce

Moderní žena je vždy na cestách. Nejlepší je mít všechny své nezbytnosti u sebe – tedy v kabelce. Marie Kondo, senzace celosvětové organizace, byla jednou z mnoha důležitých lidí, kteří kladli důraz na dokonalou organizaci, aby udrželi váš život a produktivitu v chodu. Koneckonců, žádná žena s bahnem a nepořádkem v tašce není plně připravena dobýt čisté bojové arény pracovní síly a světa.

Jedna z prvních věcí, než se pustíte do seznamu nezbytností pro každodenní kabelku. Předehra, bubnování a prvotní čištění (nebo jak tomu rádi říkáme: tovární reset). Je čas vyčistit tašku.

Moderní žena je vždy na cestách. Nejlepší je mít všechny své náležitosti u sebe tedy ve vaší kabelce. Marie Kondo, senzace celosvětové organizace, byla jednou z mnoha důležitých lidí, kteří kladli důraz na dokonalou organizaci, aby udrželi váš život a produktivitu v chodu. Koneckonců, žádná žena s bahnem a nepořádkem v tašce není plně připravena dobýt čisté bojové arény pracovní síly a světa.

Jedna z prvních věcí, než se pustíte do seznamu nezbytností pro každodenní kabelku. Předehra, bubnování a prvotní čištění (nebo jak tomu rádi říkáme: tovární reset). Je čas vyčistit tašku.

3 kroky pro obnovení továrního nastavení

  1. Vyndejte vše z kabelky účtenky na dně, mincovny volně prodejné (prosím), výměna mincí, VŠECHNO. Otočte ji vzhůru nohama a nechte ji vystříknout na podlahu, aby byla její čirá dramatičnost.
  2. Vyčistěte sáček uvnitř tašky buď vlhkými ubrousky nebo vlhkým hadříkem. Ponořte se do veškerého bahna, vnitřních kapes na zip a někdy i vnitřní látkové podšívky z kůže.
  3. Nechte zaschnout a rychle očistěte vnější vrstvy. To by nemělo zabrat moc času. Pokud je vaše kožená taška obzvlášť špinavá zevnitř, doporučujeme Jak čistit koženou tašku: Kompletní průvodce.

Nyní, když je vaše taška připravena na další krok, je velká šance, že budete chtít věci zatřást (ne) a naskládat to se starou dobrou personalizovanou definicí nezbytností, která z nějakého důvodu může zahrnovat také všechna kytarová trsátka. z doby, kdy jsi byl v kapele na střední škole. I když nedoporučujeme vzdát se svého snu o spontánním jam sesh s eklektickým pouličním metrem, když jsou řečená kytarová trsátka nutně užitečná - pojďme se uklidnit.

10 věcí, které doporučujeme mít ve vaší kabelce

1. Malá kosmetická taštička nebo taštička na make-up

Kosmetická taštička se také zdvojnásobí za a toaletní taštička. To může zahrnovat váš opalovací krém, balzám na rty, hydratační krém, pleťové mléko a nezbytnosti pro make-up. I když 'make up essentials' je subjektivní na každé ženě a jejím vkusu - máme na mysli základy řasenky, rtěnek, pudru, korektoru a možná i CC krému. Zubní kartáček (a přenosná zubní pasta) a malý balíček mentolky nebo žvýkačky mohou také způsobit řez, pokud vás čeká velmi dlouhý den. Pilník na nehty, pokud je to na vás.

Vaše kosmetická taštička je vaší přizpůsobitelnou a personalizovanou výsadou, abyste se ujistili, že máte vše. Doporučujeme být připraveni na poruchu šatníku i se sadou bobby pins. Spousta nepotřebných volných doplňků, které se obvykle ztratí na dně vaší tašky, lze uspořádat pomocí kompaktní toaletní tašky.

2. Držák karty a peněženka

Bez svého prostě nemůžete vyjít ven peněženka ale navíc k tomu může být držák karty. Pokud už má vaše peněženka slot na karty, dobře. Ale nemusí tomu tak být vždy. Dámy, které nechávají své debetní a kreditní karty volně plavat v tašce, dávejte pozor na magnetická rizika baterií a jiných kovových předmětů a také na škrábance, ke kterým jsou potenciálně náchylné. Peněženky lze nazvat naprosto primární nezbytností v katalogu obsahu kabelek. Ano, i v době Apple Pay.

Doporučujeme naši sbírku pouzdra na karty které musí být perfektní pro potřeby vaší organizace. V Lodis držíme váš (potenciální) nepořádek bezpečně schovaný prémiové kožené peněženky a držáky na karty pro muže i ženy.

Podívejte se na naše: Pouzdro na karty Lydia

3. Přenosná nabíječka telefonu

Telefony jsou našimi technickými společníky pro každodenní pochůzky i život. Ale mají tendenci zemřít v nejhorší možnou chvíli. Ve světě, kde jsme tak velmi závislí na našich telefonech, pokud jde o mapy, kontakty a seznamy úkolů, může být vybití baterie telefonu v nouzových situacích velmi problematické. Přenosná nabíječka telefonu, známá také jako powerbanky, by měla být vždy součástí vaší nouzové sady.

To platí zejména, pokud jste žena se zálibou v cestování (nebo někdo s velmi dlouhým dojížděním). Pozdě v noci v metru nebo při dojíždění přes město, nikdy nevíte, kdy budete telefon potřebovat.

4. Láhev na vodu a zdravá svačina

Žena dobře vybavená pro život zůstává hydratovaná a snaží se udržet hladinu cukru v krvi stabilní. #Kultura spěchu se vymkla kontrole a možná budete mít potřebu vynechat jedno nebo dvě jídla, když jste na cestách. Ať je vaše každodenní taška vaším mesiášem v dobách, jako je tato. Vždy mějte u sebe láhev s vodou, v dobrém i ve zlém. I když to může být docela těžké na přenášení (nahlédněte do skládacích sáčků na vodu, pokud je to vaše pochybnost), mít vodu ve správný čas vám ušetří peníze, čas a hlavně - ušetří vás obávané bolesti hlavy z dehydratace.

Zdravou svačinkou rozumíme jablko nebo hrst oříšků. Skvělou alternativou jsou také tyčinky a proteinové bloky. To se vám bude hodit zejména při delších dnech. Věřte nám, poděkujete si za to.

5. Sluchátka nebo sluchátka

Docela samovysvětlující. V digitalizovaném věku schůzek se zoomem a dohánění týmů může být zapomenutí sluchátek (nebo AirPods) katastrofální. Zvláště pokud pracujete v komunální kanceláři nebo se rádi účastníte online schůzek na cestách. Pokud jsou bezdrátové, ujistěte se, že je udržujte nabité.

6. Kartáč na vlasy, sponky do vlasů a jehlice

Obsah vaší kabelky je neúplný bez přídavné spony na sponky do vlasů a pevného kartáče na vlasy. Je to divoký, divoký svět tam venku a je vaší morální odpovědností nevypadat jako protivník z divokého, divokého západu. Abyste zůstali připraveni na bludné větrné ulice nebo spontánní jízdy autem s otevřenou střechou (rádi věříme, že váš život je velmi filmový a jsme tu, abychom vás na to připravili), mějte štětec vždy v kabelce. Pro naše krásky s kudrnatými vlasy to samozřejmě znamená hřeben na rozčesávání nebo obecný hřeben se širokými zuby.

Vlasové sponky se zacvaknou a pokud si nedáte pozor, mohou vás nechat na holičkách. Vždy mějte záložní skrýš a zuřivě ji chraňte. Jen jeden z nich na tvém zápěstí to vždycky neuřízne.

7. Vlhčené ubrousky a balíček kapesníčků

Vlhčené ubrousky a balíček kapesníčků tvoří seznam nezbytných věcí z různých důvodů. Pokud jste žena s rodinou nebo někdo, jehož rutina zahrnuje pochůzky s dětmi, je to pro vás nutnost. Pokud patříte mezi ty, kteří rádi nosí malou kabelku a rádi byste se omezili na mnoho z výše uvedených položek – doporučujeme tuto jako základní nezbytnost.

Vždy je dobré mít u sebe balíček kapesníčků, ať už z jakéhokoli důvodu (nebudete to vědět, dokud je nebudete potřebovat a nebudete je mít. Tip: užitečné po rozlití).

8. Hygienické vložky nebo tampony

Absolutní nutnost, předat jednu z našich hlavních doporučených položek pro ženy, které mají mít v kabelce. I v nekrvácející fázi vašeho cyklu by měly být hygienické vložky nebo tampony schované v tašce jako nouzová zásoba. Nikdy nevíte, možná ušetříte přítele nebo neznámého člověka od trapných dotazů.

Pokud je vaše predispozice s menstruačními kalíšky, ujistěte se, že před uložením do tašky použijete doporučený obal.

9. Kompaktní stacionární zařízení: pero a notebook

Víte, jak Jane Austenová nosila s sebou přenosný stůl, kamkoli šla, no, nemusíme jít do takových rozměrů. Ale pero a zápisník vám zachrání život, když je jednoho dne můžete náhle potřebovat. Ušetřete si nešikovnosti, kdy byste žádali úředníka nebo cizince o pero, a noste personalizované oblíbené pero. .

10. Lékárnička a láhev dezinfekčního prostředku na ruce

Noste s sebou láhev dezinfekčního prostředku na ruce pro ochranu proti bakteriím. Obzvláště u C-19, která ještě úplně nezmizela, zvyk dezinfikovat si ruce před svačinou nebo těsně poté, co jste byli na obzvláště přeplněném místě.

Kompaktní lékárnička vám pomůže v malých nehodách. Může to být jen smotek bavlny, antiseptický roztok, náplast, gázový obvaz a pinzeta. Přihoďte nějaké volně prodejné léky proti bolesti a máte hotovo. Buďte vždy připraveni. Pro alergiky v této části také doporučujeme vždy nosit epipen.

Skvělá organizace vyžaduje skvělé kabelky. Prohlédněte si naši sbírku crossbody kabelky, přenosné tašky, tulák tašky, a více. Od malých peněženek po prostorné tašky (pro případ, že by Marie Kondo byla vaším nejhorším nepřítelem), máme vše.